Novoročenky 2019

Tiskařská společnost kyoprint.cz již několik let působí na českém trhu v oboru tisku svatebních oznámení nebo novoročních přání. Každý rok přichází na trh s novými kolekcemi svatebních oznámení a novoročenek, a tím tak nastavují trendy v tomto oboru. Díky nim, tak dokáží zachytit a zpříjemnit ty největší události v životě, kterými jsou svatba, promoce nebo Nový rok. Firma působí po celé České republice a na Slovensku, v největších českých městech má obchodní partnery.

Novoročenky 2019

Novoročenky 2019 jsou vyráběny pomocí netradičních metod a originální grafická ztvárnění a druhy tiskařských papírů. Výrobní technologie, se kterými firma pracuje, jsou například horká ražba, reliéfní tisk, laserové technologie, digitální tisk anebo slepotisk a tvarový výsek.

Jak vybrat novoročenky?

Výběr novoročenek je velmi jednoduchý. Nejprve si stačí vybrat typ novoročního přání a objednat online. V online objednávce stačí jen vyplnit údaje o společnosti, kde vyberete poté písmo a jeho barvu, vyplníte text a přiložíte logo Vaší firmy, které si přejete na novoročenky 2019 vytisknout. V posledních letech je velmi žádané si nechat navrhnout vlastní vzhled v nové aplikaci firmy. Pokud se chcete odlišit od ostatních, stačí si vybrat vzhled z katalogu a dodat Váš unikátní text. Nebo zkrátka můžete vybírat z více jak 1000 druhů novoročenek anebo svatebních oznámení. Nechte si novoročenky 2019 nebo svatební oznámení vytisknout třeba na speciální papír v podobě pergamenu.

Novoročenky 2021 i ve Vašem městě!

Kralupy nad VltavouPoděbradyLiberecTáborNáchodFrýdek MístekOpavaBlanskoČeská LípaUherské HradištěKadaňZnojmoSušiceOstrovKlatovyNový BorJihlavaVarnsdorfJeseníkVeselí nad Moravou